Kargo Kolileri

Şehirler arası herhangi bir eşya ya da belge gönderecekseniz, eşyalarınızı göndereceğiniz kargo kolilerinin dayanıklı ve eşyalarınıza zarar gelmesini engelleyecek şekilde koruyacak olmasına dikkat etmeniz gerekir. Uzun yolda kamyonlarda gidecek olan eşyalarınızın kırılıp dökülmemesi için bozulmaması için dayanıklı ve sağlam kutular kullanmanız gerekir.

Kargo Kolileri
Kargo Kolileri

Kargo kolileri farklı ebatlarda ve tasarımlarda üretilerek her türlü eşyanızı içine koymanızı sağlıyor. Ufak boy, küçük boy, orta boy ve büyük boy kargo kutuları seçenekleri ile her türlü gönderinizi rahatlıkla koyabileceğiniz kutular bulunuyor. Kırılabilme ihtimal bulunan eşyalarınız için içinde hava kabarcıklı paketler bulunan kutular kullanarak, eşyalarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca belge göndermek istiyorsanız ve yırtılma ya da buruşma ihtimalinden korkuyorsanız, belgelerinizi gönderebilmeniz için özel olarak tasarlanmış silindir şeklinde kutularda bulunuyor. Bu kutular belgelerinizin boyutlarına göre eşya kutuları gibi her boydan tasarlanıyor.

Kargo Kutusu
Kargo Kutusu

Kargo kolileri, çevreye zarar vermeyen geri dönüşüm özelliği bulunan kartonlardan üretiliyor. Bu kartonlar insan sağlığına zarar veren bir madde içermiyor ve eşyalarınızın doğal yapısını bozmadan, görebileceği zararlardan koruyacak sağlamlıkta üretiliyor. Hiçbir şekilde koku yaymadığı için, göndereceğiniz eşyaların kokmasına sebep olmuyor.

Kolay bir şekilde paketlenebilen ve açılabilen kutular, eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakil edilmesine olanak sağlıyor. Özellikle kırılabilecek ve zarar görebilecek olan eşyalarınız sıkıntısız bir şekilde gideceği yere ulaşıyor. Eşyalarınızda herhangi bir bozulma ya da kırılma meydana gelmiyor, belgeleriniz yırtılmıyor, buruşmuyor.