Kesimli Mukavva Kutular

Hayatımızda sürekli değişime yüz tutan halleri ile iş akışı konusunda oldukça büyük kolaylıklar sunmuş olan dev projelerden biri olarak hayatımıza geçirilmiş kartonlar sayesinde oldukça büyük yerler edinmeyi başarmış bulunmaktayız. O bakımdan dolayı da her zaman tercih sınıflarını iş akli halinde kolayca katlanabilen kesimli mukavva kutular dan yana seçme hakkına sahip bulunmuş olmanın gelişimini kanıtlıyoruz. Her zaman farklı bütünlemeler ile kişilere büyük kolaylık sağlayacak bu denli önemli kutular sayesinde saklama veya taşıma konusunda istenilen en büyük değerde gelişime açık tutulmuş durumdadır. Herkesin muhakkak ki hayatında bir yerinde bu tarz kutulara veya kolilere ihtiyaç duymaktadır. O yüzden de sürekli farklı boyutlarda gelişime yüz tutan hallere getirilmiş koliler gün yüzüne çıkartılmaktadır.

Mukavva Kutu

Bir çok kişi  kolayca katlanabilen, şık ve naturel kutuları alma sebebini yer kaplamaması ve birçok şeyi içerisinde güven ile saklayabilmesi için tercih etmektedirler. O bakımdan dolayı da en çok sevilen ve tercih sınıflarını yükseltmeyi başarmış olan bu güzide ürünler gün yüzüne çıkarılma konusunda oldukça büyük kapsamlar oluşturmayı başarmış bulunmaktadır. Her zaman kaliteli ürün olarak farklı alanlarda gelişime yüz tutan devasa koliler sayesinde en kolay iş akışı sağlanmış olunmaktadır. Bunun yanı sıra da işlevini kaybetmiş önemli kutuları değerlendirmek ve tekrar hayata döndürmek adına da çalışmalar göstermeyi başaran geri dönüşüm sağlanmıştır.

Katlanır kutu

Katlaması kolay olan kesimli mukavva kutular sayesinde insanlar eşyalarını oldukça sağlam bir şekilde paket yapmakta ve taşımaktadır. Oluk yapısının esnekliği sayesinde çizgilerinden basitçe kırılmaktadır. Bu özelliğiyle kutunun şeklini dilerseniz hafifçe değiştirme imkanı oluşacaktır. Bilhassa kesimli kraft kutuların dış yüzeyi parlak bir görünüme sahip olup, üstüne yapılacak baskıyla muazzam bir görünüm almaktadır.

Katlamalı mukavva kutular bıçak kalıpları ile yordamıyla üretilmektedir. Kalıp maliyetlerinden sıyrılmak adına stoklarımızda bulunan mukavva kutu bıçaklarının ölçülerini talep edebilirsiniz.