Koli

Bana koli lazım diye birçok firmadan teklif alıyorsanız ve tam olarak ne istediğinizi biliyorsanız sizler için bu süreç oldukça kısa olacaktır. Birçok farklı koli seçeneklerinin içinde hepsini değil, sadece size hizmet edeni bulmak ve işinizi kolaylaştıran koli modellerine odaklanmak her zaman çok daha olumlu ve yapılması gereken hareketlerden biri olmaktadır.

Koli siparişi vermek istediğinizde aklınızda sabit olan renkler ya da farklı istekler bu süreci değiştirebilir. Örneğin sizler bir arşiv kutusu tercih ediyor olabilir ama yanı zamanda üzerine farklı baskılar yaparak bu kolilerin içindekileri daha kolay anlaşır hale getirebilirsiniz.

Birden fazla iş alanı üzerine çalışan firmalar koli siparişi verirken daha dikkatli oluyor ve ürün gruplarının çeşitliliğine göre özel ölçü koli siparişleri de verebiliyorlar. Sizlere özel kesimler ve özel logolu kartonlar ile sizlerde aslında en doğru adımı atmış oluyorsunuz. Koli siparişlerinizi son anlara bırakmadan rahat rahat siparişlerinizi geçiniz ve en uygun zaman diliminde sizlere teslim edilmesini bekleyiniz.

Koli imalatı yapan firmamızda günlük 30.000 adet civarında koli siparişi yapılmaktadır.

koli