Taşınabilir Karton Kutu

Değer verdiğiniz bir eşyayı taşınabilir karton kutu içerisinde muhafaza etmeyi elbette herkes ister. Gerek şık tasarımı gerek kolay katlanabilir olması bu tip bir kutuya değer vermemizi sağlıyor.

Karton Kutu

Oluklu mukavva ürünü olan bu kutular kesim bıçakları sayesinde bu şekle girmektedir. Montaj edilmeden teslim alacağınız karton kutulara internet üzerinden satışını yapmış olduğunuz ürünleri koyabilirsiniz. Satış yaptığınız ürünün böylesi bir kutuyla müşterinizin kapısına gittiğini düşünsenize?

Kapandığında çanta halini alan taşınabilir karton kutuya talebiniz olması halinde baskı da yapabiliyoruz. Oluklu mukavva henüz kesime girmeden önce baskı klişesinden boya alarak marka veya logonuzu yazı olarak uygular. Maksimum 3 renk olarak baskı yapabildiğimiz kutularda renk dağılma problemi yaşamazsınız. El tutma yerleri bir insanın elinin geçebileceği büyüklüktedir. Kutu ebatlarına göre taşıma kapasitesini arttırmak için imalatında kullanılacak kağıtların ağırlıklarını yükseltebiliriz.

Hafif ürünler için tek oluklu, ağır ürünler içinse çift oluklu mukavvadan kutu siparişi vermelisiniz. Taşınabilir karton kutunun dış kağıdını beyaz, kraft veya testliner olarak tercih etme şansınız da bulunuyor.

Ambalaj olarak size prestij kazandıracak karton kutuların imalatını yapan firmamıza sipariş vermeye ne derseniz?